Krem kundër rrudhave

Blej krem Biorecin

Krem Biorecin
Lek4990Lek9980
4.318

Për të porositur Biorecin

Ulje -50%

Biorecin është një krem profesional kundër rrudhave që tregon menjëherë rezultatin e parë. Por nuk do të jeni në gjendje të porosisni produktin në Shqipëri, por mund ta porosisni në faqen zyrtare të internetit me çmimin Lek4990. Vetëm sot ka një zbritje prej 50%.

Si ta bëjmë atë?

Për ta bërë këtë, duhet të plotësoni formularin e porosisë në faqen e internetit dhe të prisni për një telefonatë nga operatori ynë.

Rekomandimet e mjekut

mjek Kozmetolog, dermatolog Altin mjek Altin
specializim:
Kozmetolog, dermatolog
përvojë:
23 vjeç
Kur punoj me klientë, unë gjithmonë përdor kremin Biorecin. E bleva në Shqipëri. Ky është një zhvillim me të vërtetë unik që lejon procedura të sigurta dhe në të njëjtën kohë nuk dëmton lëkurën e fytyrës. Mund ta përdorni edhe në shtëpi. Pas përfundimit të kursit të plotë, klientët e mi vunë re se lëkura u bë elastike, rrudhat dhe pigmentimi u zhdukën. Kremi i ditës dhe i natës përmban vitamina të ndryshme dhe përbërës natyralë që, kur kombinohen, do ta bëjnë lëkurën tuaj të butë dhe të tonifikuar.

Çdo grua dëshiron të qëndrojë e re dhe plot energji, veçanërisht për lëkurën e fytyrës. E cila shpejt fillon të humbasë elasticitetin dhe qëndrueshmërinë për shkak të së cilës shfaqen rrudhat dhe njollat e moshës. Por kremi kundër plakjes Biorecin do të ndihmojë në heqjen e shenjave të plakjes, kështu që nuk duhet të përdorni menjëherë ndërhyrje kirurgjikale dhe një larmi injeksionesh.

Pse lëkura plaket?

Plakja e pashmangshme e lëkurës

Lëkura është mbrojtësi kryesor i fytyrës nga era, acari dhe rrezet ultraviolet. Nga ndikimet e tilla të vazhdueshme dhe kujdesi me cilësi të dobët, ajo gradualisht fillon të humbasë elasticitetin dhe bukurinë e saj. Pas 30 vjetësh, indet e buta gradualisht pushojnë të prodhojnë një sasi të mjaftueshme të elementëve gjurmë, gjë që çon në shfaqjen e rrudhave. indet përkeqësojnë më tej kujdesin e pahijshëm, një mënyrë jetese jo të shëndetshme dhe dietë jo të shëndetshme. Por kremi Biorecin mund të luftojë ndryshimet e lidhura me moshën. Mund ta porosisni në faqen zyrtare të internetit (Shqipëri) me një çmim prej Lek4990 dhe gjeni çmimin në një vend tjetër.

Shkaqet e rrudhave:

Si funksionon Biorecin

Biorecin është një krem profesional kundër rrudhave që ndihmon shpejt dhe në mënyrë efektive për të hequr qafe shenjat e plakjes dhe për të forcuar lëkurën. Ajo ngop në mënyrë të përsosur epidermën me kolagjen dhe elastinë. Falë një kombinimi të veçantë të përbërësve anti-plakje, lëkura bëhet e lëmuar, e hijshme dhe e fortë. Për më tepër, ovali i fytyrës korrigjohet, butësia, lëvorja eliminohet dhe numri i palosjeve të moshës së thellë zvogëlohet ndjeshëm. Mund ta blini në faqen zyrtare në Shqipëri me një çmim prej Lek4990 dhe gjeni çmimin në një vend tjetër.

Efekti pas përdorimit të Biorecin

Kremi përmban përbërës të veçantë që zbutin indin nënlëkuror, në mënyrë që rrudhat të shtyhen jashtë, dhe qelizat e reja të shëndetshme dalin nga shtresat e thella të dermës. Biorecin stimulon shfaqjen e kolagjenit, elastinës dhe ndihmon për të filluar rigjenerimin e një matrice të veçantë jashtëqelizore për shkak të përbërësve përbërës të saj. Këto substanca eliminojnë në mënyrë të përsosur palosjet glabellar dhe nasolabial, rrudhat imituese, zbutin tkurrjen e muskujve, mbushin palosjet nga brenda. Përveç kësaj, krem siguron kujdes profesional kundër plakjes. Komponentët kujdesen për plakjen e lëkurës, luftojnë radikalet e lira, duke dhënë një efekt të fuqishëm antioksidant. Krem gjithashtu parandalon prishjen e kolagjenit, shpenzimet e tepërta të acidit hialuronik, eliminon humbjen e lagështisë, ushqen dhe shkëlqen butësisht.

Përbërësit në përbërje kanë një ndikim të madh në plakjen e lëkurës. Komponentët ndihmojnë në prodhimin e kolagjenit, "shtyjnë" qelizat e reja në sipërfaqen e lëkurës. Rezultati është eliminimi ideal i rrudhave në zona të ndryshme të fytyrës. Komponentët gjithashtu relaksojnë muskujt, duke zvogëluar kështu tkurrjen e tyre, e cila krijon efekti i botoksit. Përfitimi - Ju parandaloni shfaqjen e palosjeve të reja. Kremi Biorecin përmban antioksidantë që eliminojnë shkakun kryesor të plakjes. Ato parandalojnë degradimin e elastinës dhe kolagjenit dhe aktivizojnë formimin e tyre. Pas kësaj, lëkura bëhet më elastike, ovali i fytyrës bëhet i butë dhe i tendosur. Përbërësit stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe limfës, për shkak të të cilave zhduken qarqet nën sy, ënjtja dhe çantat, gjë që është një lajm i mirë.

Rreth 89% e grave që morën pjesë në testimin e kremit Biorecin konfirmuan ndryshime të dukshme në lëkurën e fytyrës për më mirë deri në minus 10-15 vjet. Pjesa tjetër e pjesëmarrësve gjithashtu panë efektin pas përdorimit të produktit.

Indikacionet për përdorimin e Biorecin:

Përbërja e një kremi profesional kundër rrudhave

Kremi kundër plakjes Biorecin është i mbushur me produkte natyrale të cilat janë përpunuar me kujdes para se të futeni në krem, por në të njëjtën kohë kanë ruajtur të gjitha vetitë e tyre shëruese. Ka edhe një kompleks vitaminash që ushqen në mënyrë të përsosur lëkurën.

Kompleksi i vitaminave si pjesë e Biorecin

Produkti përmban acid hialuronik. Depërton thellë në epidermë, ku zbulohen qëllimet e tij kryesore: hidratimi më efektiv dhe më afatgjatë, mbrojtja kundër prishjes së kolagjenit dhe elasinës dhe kundër rrezeve ultraviolet, si dhe erës dhe acar. Ndihmon gjithashtu për të zbutur rrudhat shumë të thella, për të shtrënguar lëkurën dhe për të përmirësuar ngjyrën e saj. Vaji i palmës së kuqe gjithashtu mund të gjendet në përbërësit. Ai në mënyrë efektive dhe të shpejtë heq inflamacionin, duke mbrojtur nga puçrrat dhe puçrrat. Ushqen thellë, përballet me problemet e yndyrës, rregullon performancën e gjëndrave dhjamore. Jep vitamina në shtresat e thella të lëkurës dhe përmirëson qarkullimin e gjakut në kapilarët e vegjël. Ky vaj është përdorur prej kohësh në kozmetologji si ilaç për dermatit, rosacea dhe puçrra.Kjo është, kur përdorni një krem profesional kundër rrudhave Biorecin, mund të heqni qafe lëkurën problematike.Qelizat staminale të çikores gjithashtu kanë zënë vendin e tyre midis përbërësve të tjerë. Ata ngadalësojnë procesin e plakjes së lëkurës, domethënë, ato parandalojnë prishjen e kolagjenit dhe elastinës. Përbërja përmban një ekstrakt algash, i cili përmban shumë jod, si dhe përbërës të tjerë të dobishëm. Ajo mbron nga efektet negative të mjedisit të jashtëm dhe relakson muskujt e fytyrës, heq spazmat, eliminon puffiness, lëngjeve të tepërta, inflamacion dhe skuqje. Përgatitja përmban vajra esencialë që kanë një efekt antiseptik dhe antibakterial. Ata janë në gjendje të pastrojnë në mënyrë të përsosur poret, të eleminojnë papastërtitë dhe sebumin e tepërt, të heqin shkëlqimin e tepërt. Parandalon gjithashtu shfaqjen e proceseve inflamatore, duke ndaluar riprodhimin e mikrobeve patogjene.

Ku mund te blej Biorecin në Shqipëri?

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Biorecin

Biorecin në Tiranë
Qytetet në Shqipëri