Përvoja e përdorimit Biorecin

Pershendetje te gjitheve. Unë dua t'ju tregoj për përvojën time me produktin kundër plakjes. Biorecin është një krem profesional kundër rrudhave që do të ndihmojë në heqjen e rrudhave dhe ngadalësimin e plakjes së lëkurës. Unë u ballafaqua me këtë problem kohët e fundit. Në përgjithësi, unë kurrë nuk kam pasur rrudha të thella, por rreth një vit më parë kam vërejtur se lëkura fillon të shtrihet dhe humbet elasticitetin e saj. Filluan të shfaqen rrudha të vogla dhe të thella, gjithashtu njolla të moshës. Më frikësoi shumë dhe unë tashmë fillova të monitoroj çmimin e të gjitha llojeve të injeksioneve që duhet të më shpëtojnë nga ky problem. Por unë hasa një reklamë për kremin kundër plakjes Biorecin, lexova komentet dhe vendosa të porosisja.

Si duket dhe si funksionon ilaçi

Falë kavanozit të përshtatshëm, përdorimi i kremës nuk është vetëm i rehatshëm, por edhe ekonomik. Ju mund të rregulloni sasinë e kremit që keni shtypur. Dhe paketimi në vetvete duket shumë estetikisht i këndshëm dhe shumë delikat.

Paketim i përshtatshëm i kremit Biorecin

Kremi përmban përbërës të veçantë që zbutin indin nënlëkuror, në mënyrë që rrudhat të shtyhen jashtë, dhe qelizat e reja të shëndetshme dalin nga shtresat e thella të dermës. Biorecin stimulon shfaqjen e kolagjenit, elastinës dhe ndihmon për të filluar rigjenerimin e një matrice të veçantë jashtëqelizore për shkak të përbërësve përbërës të saj. Këto substanca eliminojnë në mënyrë të përsosur palosjet glabellar dhe nasolabial, rrudhat imituese të imëta, relaksojnë tkurrjen e muskujve dhe mbushin palosjet nga brenda. Kremi Biorecin heq në mënyrë të përsosur rrudhat e thella, por kërkon kohë, nëse e përdorni vazhdimisht, rezultati do të jetë shumë më i mirë. Përveç kësaj, krem siguron kujdes profesional kundër plakjes. Komponentët kujdesen për plakjen e lëkurës, luftojnë radikalet e lira, duke dhënë një efekt të fuqishëm antioksidant. Krem gjithashtu parandalon prishjen e kolagjenit, shpenzimet e tepërta të acidit hialuronik, eliminon humbjen e lagështisë, ushqen dhe shkëlqen butësisht. Biorecin ushqen thellësisht qelizat e dermës me kolagjen dhe elastinë. Falë përbërësve të zgjedhur në mënyrë të përsosur, lëkura bëhet e butë dhe elastike.

Si të përdoret?

Para se të aplikoja, unë fshiva fytyrën time me një tonik. Pastaj mora sasinë e kërkuar të kremit dhe e vendosa në fytyrë përgjatë linjave të masazhit për 7 minuta. Kam kryer shenja të tilla çdo ditë në mëngjes dhe para se të shkoj në shtrat për gati dy muaj.

Rezultati dhe ndjenjat e mia

Rezultoni para dhe pas përdorimit të Biorecin

Çuditërisht, fytyra ime në të vërtetë duket shumë më mirë. Kam provuar shumë kremra kundër plakjes, por u vendosa në Biorecin. Përveç tij, asgjë nuk më përshtatej, dhe pas disa aplikacionesh kuptova që ilaçi jep një rezultat efektiv, gjendja e lëkurës përmirësohet dukshëm. Kjo mund të shihet qartë në fotografi. E bëra të parën para se të aplikoja Biorecin, dhe të dytën pas gati dy muajsh përdorimi. Lëkura rimori shkëlqimin, u shtrëngua, rrudhat dhe pigmentimi i lehtë u zhduk. Fytyra nuk duket e lodhur, por përkundrazi. Lëkura duket e lëmuar. Tani të gjithë po e komplimentojnë pamjen time, ata thonë se ajo është më e re). Jam i lumtur me rezultatin.