Udhëzime për përdorim Biorecin

Biorecin është një krem profesional kundër rrudhave që ndihmon shpejt dhe në mënyrë efektive për të hequr qafe shenjat e plakjes dhe për të forcuar lëkurën. Ajo ushqen në mënyrë të përsosur qelizat e dermës me kolagjen dhe elastinë. Falë përbërësve të zgjedhur në mënyrë të përsosur, lëkura bëhet e butë dhe elastike. Ovali i fytyrës është gjithashtu i shtrënguar, domethënë, ndjeshmëria, peeling zhduket dhe rrudhat mjaft të thella të moshës zhduken.

Udhëzime se si të përdorni Biorecin?

Ashtë një kënaqësi të përdorësh këtë produkt. Për shkak të qëndrueshmërisë delikate, por jo të yndyrshme.

Struktura delikate e kremit Biorecin

Para përdorimit është e nevojshme të fshini lëkurën me locion, tonik ose mjete të tjera bazuar në llojin e saj. Gjithashtu, për të arritur efektin maksimal, mund të avulloni paraprakisht fytyrën për të hapur poret. Pastaj duhet ta fshini të thatë. Një sasi e vogël e kremës mund të hiqet lehtësisht nga kavanoza. Pasi të keni marrë sasinë e kërkuar të produktit, ngroheni atë në temperaturën e dhomës dhe mbuloni tërë fytyrën, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave me rrudha dhe defekte të tjera të moshës. Fërkojeni atë përgjatë vijave të masazhit për 5-7 minuta dhe lëreni derisa të thithet plotësisht. Rekomandohet të përsëritni procedura të tilla në mëngjes dhe para gjumit për të paktën 30 ditë. Nëse gjithçka është bërë në mënyrë korrekte, rezultati nuk do t'ju mbajë në pritje.

Indikacionet për përdorim:

  • Shfaqja e rrudhave
  • Humbja e shkëlqimit
  • Humbja e qëndrueshmërisë dhe butësisë
  • Shfaqja e njollave të moshës

Kundërindikimet

Bazuar në studimet e kryera, ekspertët thonë se kremi profesional kundër rrudhave Biorecin është plotësisht i sigurt për shëndetin. Vetëm ata që kanë një intolerancë individuale ndaj përbërësve nuk duhet të përdorin ilaçin. Ju mund ta blini produktin në faqen zyrtare në Shqipëri.